5. února proběhla v klubu Styx naše první Psytrance-radio.cz party. Pojali jsme ho jako rituální večírek a každý DJ představoval šamana praktikující svou ceremonii. Ráno toho dne začínal nový cyklus posvátného mayského kalendáře.

Jako první nastoupil Willik z psytrance-radia, zahrál na pomezí Goa Trance, Twilightu a Dark Psytrance. Od každého něco. Willika vystřídal Ejczka z Ufo Bufo crew se setem Twilightu, který gradoval až do Forestu. Jeho set byl plný novinek.

Okolo půlnoci po Ejczkovi začal hrát Triptofun, který naštěstí zůstal o trochu déle v České republice a mohl s námi hrát. Jeho set byl super. Umíchal energický mix Forest až Dark Psytrance. Míchala se tam tedy jak organika, tak bubáci a bylo co poslouchat. Na jeho mix bylo ve Styxu našlapáno a za zahrání moc děkuejeme!

Po Triptofunovi přebral žezlo Dwaid z Mystical waves a valil se opět Forest psytrance. Podle crowdu zahrál solidní set, protože se nikomu i přes pokročilou hodinu nechtělo domů. Plánovaný lineup uzavíral Mixcoatl, který zahrál mix Night Fullonu a Psytrance.

Poslední hodinka lineupu byla vyhrazena pro B2B mezi DJ, něco se bohužel pokazilo a nakonec dohrával Ejczka Morning Psytrance a jiné pomalejší melodické záležitosti.

Všem, co přišli děkujeme. Budeme rádi, když se opět uvidíme. Brzy zase nějakou party uspořádáme.

Videa jsou od Patrika Chrastila, díky moc!